| xToxiiq a întrebat:

mi-am luat un skateboard >: si nu ma pricep pe aici cu axele astea... Rotile-s de silicon si nu se invart cum vreau eu si deci vreau sa va intreb, cum fac axele sa se lase ca sa iau eu curbele? (vreau sa o faca cu efect d-ala de smooth :3 ) si cum fac rotile sa se invarta perfect? puppy dog eyes FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| HereToHelp a răspuns:

Intoarce placa invers si vei vedea ca in centrul fiecarui ax este un surub. Slabeste-le pe ambele cat ti se potriveste. Cu cat sunt mai slabe, cu atat curbele se iau mai brusc. Pentru roti, cele mai bune roti sunt dintr-un material mai tare ca siliconul. Depinde daca vrei pentru running sau pentru trick-uri

| xToxiiq explică (pentru HereToHelp):

big grin eu momentan nu stiu sa stau pe placa... am si in centru placii un logo imens RCO, si sper sa-mi ia mama alta dupa ce invat sa ma plimb si bla bla

| HereToHelp a răspuns (pentru xToxiiq):

Rco-ul este cea mai de inceput placa, dar e ok :d

| xToxiiq explică (pentru HereToHelp):

Cand se rupe trebuie sa-mi ia mama alta >.< laughing

| HereToHelp a răspuns (pentru xToxiiq):

Mai greu sa se rupa doar daca ii dai talpa. Gen sa te plimbi si atat laughing

| xToxiiq explică (pentru HereToHelp):

laughing pai incerc sa sar cu ea dupa ce invat sa-mi tin echilibru bine. adica, cat de rau pot sa ma ranesc?

| HereToHelp a răspuns (pentru xToxiiq):

Am un prieten care si-a frant mana in 2 locuri laughing Atunci cand sari, se numeste ollie

| xToxiiq explică (pentru HereToHelp):

:3 eu mi-am rupt o mana la fotbal. nu m-a durut deloc si mama m-a pus sa scriu cu ea asa rupta ca nu se umflase deloc si a crezut ca miiint :/ wtf...
si m-a dus maine zi la spital abia doar asa aiurea ca eram eu disperata, si cand o vazut ca-i rupta chiar nu-i venea sa creada rolling on the floor

13 răspunsuri:
| Greenthrone75 a răspuns:

Trebuie sa slabesti un pic piulitele, si sa faci mai multe curbe cu el.Mult noroc.

| xToxiiq explică (pentru Greenthrone75):

Tu te dai? xD cam intreb pe toata lumea acum

| Greenthrone75 a răspuns (pentru xToxiiq):

Nu mereu, cine stie cand, la 2 luni, dar eu asa am facut si merge!

| xToxiiq explică (pentru Greenthrone75):

:* multumesc

| Greenthrone75 a răspuns (pentru xToxiiq):

Cine primeste funda?laughing

| xToxiiq explică (pentru Greenthrone75):

laughing dar am dat-o deja...