| AdrianaBacescu a întrebat:

Ce va intamplat cu Atletico de Madrid anul asta in sezonul asta de UCL, va merge pana in optimi/sfeturi?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Asata n-avem de unde sti, nu suntem prezicatori.
Daca va juca la fel ca in sezonul trecut sigur ca poate ajunge pana in sferturi si chiar mai departe.

3 răspunsuri:
| MariusNicusor17 a răspuns:

I-au tinut piept lui Real Madrid fara D.Costa deci are sanse pana in finala

| VBC7 a răspuns:

Semifinale sau sferturi

| alexs99 a răspuns:

Probabil ca nu va mai avea acelasi rezultate ca anul trecut, mai mult ca sigur nu o sa mai castige campionatul, iar in Champions League o sa se opreasca prin sferturi.Traseul lui Atletico din sezonul ce urmeaza poate fi comparat cu cel al lui lui Dortmund din recent incheiata stagiune.
O zi buna.