| MicutaEaaa a întrebat:

Cunoaște cineva vreun profesor de sport în Ploiești care să pregătească elevi pentru admiterea la Academia de Poliție sau Scolile de Poliție? Dacă da, vă rog să-mi lăsați și mie datele profesorului respectiv: nume, adresa mail etc. Mulțumesc!

1 răspuns:
| Hkhtfcvhu a răspuns:

Salutare! Nu sunt din Ploiesti dar incearca sa intrebi pe la sali de fitness(daca nu ai posibilitatea intreaba i prin mesaje, Instagram Facebook, si ce o mai fi) de regula antrenorii pentru admitere la politie sunt/au contacte cu sălile de sport din zonă