| Gabitzu_Gabi_1992 a întrebat:

M-am apucat de 1 saptamana de sala si vreau sa stiu ce pot manca sa iau in greutate, am 175 cm si 54 de kg, cu toate acestea am burta.Iau Proteine Whey

2 răspunsuri:
| samiZiciPompier a răspuns:

La o saptamana de sala nu ai nevoie de suplimente. Mananca consistent pana ajungi la 65. Carne de pui, vita, orez, paste, legume, paine. Apoi daca nu mai cresti ia suplimente.

| WaterDrop a răspuns:

Mergi pe un regim cu proteine slabe, naturale (din alimente) si fara grasimi/carbohidrati complecsi.Lasa suplimentele deocamdata.