| Username0880 a întrebat:

M-am apucat de sala acum o săptămâna si vreau sa stiu daca as putea sa iau proteine. Am 16 ani si 3luni si 1.72 m, am cam 59-60kg.

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Legume? DE CAND se pun muschi cu legume?

Vrei sa spui sa manance PROTEINE din mancare: carne, peste, branza, oua, alte lactate, migdale, nuci, caju etc.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu lua chiar acum doar manaca legume dar nu pizza xd

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin86):

Stfu m8 kys xddddddddddddddddddddddddddddddddddzzddddddddddddddd

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti idiot?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin86):

Nu sunt o pizza (dar nu stiu ce sa zic de tine) hahahahhahahhahahhhhahah

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti complet RETARDAT. Copil prost...

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Legume? DE CAND se pun muschi cu legume?

Vrei sa spui sa manance PROTEINE din mancare: carne, peste, branza, oua, alte lactate, migdale, nuci, caju etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

(acest raspuns este pentru tampitul numit Cosmin86)
Esti complet RETARDAT copil prost si fara viitor doamne ce nenorociti sunt pe TPU...

| SANDREIH a răspuns:

La varsta ta mai indicat ar fi sa mananci sanatos si bine, lasa proteinele pentru mai incolo si daca chiar ai nevoie sa pui pe tine masa musculara si e urgent sau nu ai rabdare.