| Ronaldo_Ronaldo_1997 a întrebat:

Mi-am facut cont pe efortuna si am 15 ani momentan dar eu am pus 18. Daca bag bani prin psf card cum ii scot in viata reala daca castig bilete la fotbal? Dau funda, sunt din Suceava

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mintind, nu ai facut decat sa-ti creezi probleme deoarece, este ilegal sa detii conturi de pariuri la 15 ani si practic este imposibil sa scotii banii, daca castigi, pentru ca ti se va cere un act de identitate, care sa dovedeasca ca ai peste 18 ani.

| Sn4k3 a răspuns:

Poti sa-i scoti doar pe card si iti verifica contul, deci o sa-ti ceara si poza cu buletinul.

| sorin_6068 a răspuns:

Daca vei câștiga bani din pariuri sau diferite activități pe platforma lor va trebui sa faci o cerere de retragere si atunci ei te vor contacta pentru a verifica corectitudinea datelor oferite la înregistrare adică îți vor solicita po poza cu buletinul și dacă nu corespund toate datele nu vei putea retrage nimic.Ei au nevoie de buletin și pentru impozitul pe care ar trebui sa l plătești la fisc.Mai bine făceai contul pe numele cuiva major