| Maria1697 a întrebat:

prietenul meu are 62kg si 1, 73 a intrebat ce progrese va avea daca va lua timp de 2 luni Creatine Pro Mass si Creatine (CREAPURE) ambele sunt de la ProNutrition?

9 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

2 luni = fix NIMIC.

Cand o sa intrebi ce rezultate ai in "2 ani" sau chiar "8 ani", abia atunci e o intrebare serioasa.

Chestia cu "2 luni" = intrebare de copil mic.

| SiLaS a răspuns (pentru Cosmin86):

2 suplimente pe baza de creatina simultan, e o metoda noua ca eu nu stiu?

| Cosmin86 a răspuns (pentru SiLaS):

Da, e o metoda noua sa arunci cu banii big grin

| Maria1697 explică (pentru Cosmin86):

Ce parere ai de Metadrol?

| Cosmin86 a răspuns (pentru Maria1697):

Nu am folosit. Am folosit cateva fripturi pe zi + alte alimente si am ajuns la 43 in brat si 38 in antebrat ( + forta, gen tractiuni la bara cu 30 kg legate de mine, bratele perfect intinse, la o greutate de 90 kg ).

| SiLaS a răspuns:

Daca va lua timp de 2 luni nu se va pune nimic, si ce imbecil ia 2 suplimente pe baza de creatina simultan?

| Vladut650 a răspuns:

Ce progrese sa aiba in 2 luni? Toti vreti muschi in 2 luni. NU SE POATE. Muschii se pun in ani de zile.

| CristiMC a răspuns:

Tu nai nici macar 4 luni de sala si vrei sa ei suplimentelaughing))))). Baga frate 6-7 mese pe zi bogata in proteine si carbohidrati!

| xXxXxCataxXxXx a răspuns:

Depinde de antrenament, alimentatie si metabolismul fiecarui om, sunt persoane care pot pune 3-4 kg in alea 2 luni sau persoane care abia ajung la 1 kg. nu poti sa stii 100% sigur cat o sa pui, deci undeva la 800g-3kg aproximativ.