| anonim_4396 a întrebat:

Ati luat pro mass de la Pronutrition? Ce rezultate ati avut si in cat timp.

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

2.5 kg din care 2.4 kg de grasime, nu?

18 răspunsuri:
| xXxXxCataxXxXx a răspuns:

3000 g promass intro luna 2.5 kg

| xXxXxCataxXxXx a răspuns (pentru Cosmin86):

Aprox 1.8 kg masa si restul grasime

| Cosmin86 a răspuns (pentru xXxXxCataxXxXx):

De cati ani faci sala?

| xXxXxCataxXxXx a răspuns (pentru Cosmin86):

Am facut 1 an cu pauza vara si dupa am continuat 2 ani cu o pauza maxim 1 luna deci undeva la 3

Răspuns utilizator avertizat
| Cosmin86 a răspuns (pentru renataa):

Alt copil mic care isi da cu parerea.

Vezi profilul meu, ca de ani de zile cu asta ma ocup in timpul liber, si apoi iti gasesti sa ma comentezi tocmai PE MINE.

Pro mass = un supliment cu foarte multi CARBOHIDRATI, care ingrasa.

Mai documenteaza-te si tu inainte sa aberezi.

MUSCHI RAPID = 7-8 kg / AN, nu in 2-3 luni, copil mic ce esti.

Răspuns utilizator avertizat
| Cosmin86 a răspuns (pentru renataa):

Despre "xXxXxCataxXxXx" care a pus 2.5 kg de muschi intr-o luna.

De fapt nici nu inteleg de ce-ai raspuns tu, cand eu comentasem la raspunsul lui.

Si legat de intrebare : eu am folosit muscletech, ON si dymatize. Nu prea am folosit suplimente ieftine gen pronutrition.

Răspuns utilizator avertizat
| Cosmin86 a răspuns (pentru renataa):

Cred ca mai degraba pro whey de la ei ar fi cel mai bun raport calitate/pret.

Răspuns utilizator avertizat
| Cosmin86 a răspuns (pentru renataa):

La cele 55 kg ale tale, cel mai bine ar fi sa inveti sa mananci, altfel dai banii degeaba pe suplimente.

Cate fripturi mananci pe zi... de cantaresti cat o gantera?

Răspuns utilizator avertizat
| Cosmin86 a răspuns (pentru renataa):

Vorbeam de mancare, nu de "prafuri".

La 55 de kg ce fete ai avut, anorexice pe care le sufla vantul?

Copii mici si firavi, cat o gantera, au ei multe fete!

| xXxXxCataxXxXx a răspuns (pentru Cosmin86):

Bai baietas unde am zis eu ''2.5 kg muschi''?
Si e foarte ok un simpliment pentru el sa il ajute sa se dezvolte si e recomandat sa se consuma dupa cel putin 2 luni de la inceperea antrenamentului vorbe spune de oameni cu peste 25 de ani in acest domeniu pe care i cunosc personal si nu unul sau doi mai multi care sunt si antrenori nu trichi lichi

Răspuns utilizator avertizat
| xXxXxCataxXxXx a răspuns (pentru renataa):

Cu placere si spor la antrenamente!

| Cosmin86 a răspuns (pentru xXxXxCataxXxXx):

2.5 kg din care 2.4 kg de grasime, nu?