| Killza a întrebat:

Bună ziua TPU! Doresc sa întreb dacă cunoaște cineva combinații la cardio pentru slăbit eu merg la sala dar în general doar aler, pedalez și fac abdomene, va rog sa îmi sugerați ce sa fac ca nu mă pricep, mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Brancardierii a răspuns:

Nu te rezuma doar la alergat, incearca sa faci la toate aparatele cu un program, cel mai bine intreba-ti intructorul de la sala despre chestiile astea, nu fi timid sau ceva in legatura cu asta. doar pentru asta e platit.

1 răspuns:
| bookute a răspuns:

Pierdere de bani, Cardio la sala, parerea mea.Alergi in aer liber 30 -60 de min pe zi, combinand asta cu cateva exercitii de forta cu greutatea corpului.Si totodata ai nevoie de o alimentatie corespunzatoare ca altfel nu te ajuta foarte mult.