| RecKinul a întrebat:

Bună ziua, TPU. Unde pot găsi o roată spate pentru fat bike ( bicicletă cu roți groase). Am nevoie de o roată spate cu tot cu ax și pinioane, dimensiune 26x4.0. Marca Foreknow, dar cred că se potrivește și de la alte fat bike. Am întrebat la câteva magazine fără succes, din cauza asta întreb aici. Mulțumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

"wheel fat bike" pe Google ai incercat? Eu am vazut cate ceva, dar nu m-am uitat in amanuntime.
Dar de ce nu iti faci tu roata? Cumperi janta, care cred ca se gaseste, si butucul cu axul si pinioanele, si o duci la baieti la service sa ti-o faca, mai mult de 100 nu dai pe facut cu tot cu spite.
Nu gasesti in comert roata de fatbike pentru ca se vind greu, nu sunt multi care se dau pe fatbike

| relian a răspuns:

Daca magazinele nu au, pe aici nu vad cine ar avea.Cauta pe amazon, sau pe ebay, acolo ar trebuie sa gasesti sigur.Ori la firma ce este bicicleta ta, aia sigur au.