| Roooxxxanaaa08 a întrebat:

Vreau si eu sa ma informez legat de mersul la sală pentru ca habar n-am.
Cand mergi la sală ai un ghid, un antrenor care iti spune ce sa faci sau mergi acolo si faci ce vrei tu fără ca nimeni sa te îndrume?
SA-MI explice cineva care merge la sală sau a mers va rog mult.

4 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Dacă e o sala mare ai acolo antrenor care te va ajuta că de aia e plătit, daca te duci la o sala random de cartier e cel mai probabil sa nu fie instructor, ci doar cineva la receptie, eu mă duc la o sala unde nu e nici urmă de instructor, sau cel puțin când mă duc eu, iar începătorii habar nu au ce sa facă, noroc că îi ajut cat timp sunt pe acolo.

| Roooxxxanaaa08 explică (pentru RobertMoon):

Mulțumesc, si apreciez gestul tau

| Foame a răspuns:

Platesti si te duci si faci ce vrei, nu iti zice nimeni nimic. Dar poti plati un instructor sa te ajute sau poti lua un prieten/a care stie cate ceva.