Întrebare recomandată | Mădiiiiie a întrebat:

Ca sa pot face sfoara trebuie sa fiu foarte elastica sau prin exercitii o voi putea face dupa o perioada?

Răspuns Câştigător
| Catalin0821 a răspuns:

Pai eu spun ca prin exercitii multe deoarece asa devine si corpul dau mai elastic! Sa nu uiti sa tii un regim special si sa mananci multe fructe si legume! happy

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Daca nu ai inca 18 ani, prin exercitii zi de zi vei putea face la perfectie!
Atentie vorbesc de sfoara NU spagat!

| mickidutza a răspuns:

Eu am aproape 17 ani, si sfoara am facut-o in 1 luna, iar spagatul in 2 saptamani! amandoua cu exercitii zilnice pentru intinderea muschilor. cu cat te doare mai tare, cu atat se intind muschii mai mult. dar vezi sa nu faci febra musculara [eu am facut, si am tot continuat, nu m-a interesat de febra]. succes.

| Đεмоη a răspuns:

Nu e vorba de cat de elastica esti este vorba de cat de mult te straduiesti... daca faci zilnic exercitii reusesti cu siguranta. o ora pe zi este de ajuns

| XXXray a răspuns:

Eu zic prin exercitii multe. Vorba lui Napoleon " Cu cat mai mult antrenament cu atati mai putini ostati cazuti in razboi"