| alexs99 a întrebat:

Calificare! Bravo Steaua! Spuneti ce credeti despre acest meci si despre dubla viitoare cu Chelsea.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Excelent a fost meciul cu Ajax. Din pacate, de chelsea n-am putut sa trecem dar, capul sus baieti oricum steaua ramane campioana romaniei, chiar daca mai si pierde. Chelsea e o echipa buna, dar si steaua e. Si cred ca au invatat ceva din aceasta infrangere. Steaua = Campioana Romaniei

FORTZA STEAUA!

9 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Desi nu sunt fan Steaua mi-a placut tare entuziasmul si jocul Stelei de ieri.Ii felicit si chiar m-am bucurat de calificarea lor.Insa sunt pesimist si zic ca nu poate trece de Chelsea, sa nu uitam cine e aceasta echipa, castigatoarea UCL 2012. Dar in fotbal, nu se stie niciodata.

| onasis1961 a răspuns:

Un meci de vis.Suspans maxim.Meci foarte greu, Dar în fotbal, nu se stie niciodata.

| Bogatasul a răspuns:

Buni ma buni!

| Bogatasul a răspuns:

Fara dorinta nu ai cum sa castigi.

| DinamoPCH a răspuns:

Depinde..acum nu ramane decat sa se pregateasca iar apoi sa fie aleasa echipa de start...succes!

Răspuns utilizator avertizat