| TudorGamer a întrebat:

Cam cat timp ar trebui sa alerg pentru a avea patratele si bratul format sa se vada? Adica de cate ori pe saptamana si cat cat timp? De obicei eu alerg 2 ore de 2 ori pe sapt!

3 răspunsuri:
| RockNbeer a răspuns:

Cam tot atat, doar ca in maini.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aleargă vreo 10000 de km anul ăsta şi vezi după ăia pătrăţelele rezultate, cu tot cu braţul format la vedere, făcut din alergat. laughing

| motan444 a răspuns:

Tu vrei ca de la alergat sa faci patratele?
fa abdomene pentru patratele si la biceps ai nevoie de exercitii cu gantere zilnice cu crestere trepata a greutatilor