| MamaligaCuCarnatzy a întrebat:

Cam cate bazine ar trebui sa fac intr-o ora?
Salut TPU! M-am apucat de inot si vreau sa ma tin de sportul asta serios.Totusi, de fiecare data rezultatele sunt sub asteptarile mele...as vrea sa fac 80 de bazine dar abia fac 60(bazinul are 30 de metri). Ideea e, ca nu stiu sigur daca nu mi-am pus un target prea mare :unii spun ca fac prea mult, unii ca fac exact cat trebuie iar unii ca fac prea putin. Daca as face de 5 ori pe saptamana nu mi-as mai pune problema asta, dar e chestia ca fac doar de 3 ori pe saptamana ceea ce mi se pare cam putin-asa ca, incerc sa fac cam o ora jumate antrenamentul. Acum, din cate am inteles nu e tocmai ok sa fac o ora jumate, cica e prea mult; dar oricum daca e sa fac o ora, macar sa fac, nu gluma.Deci, voi ce credeti:
Cam cate bazine ar trebui sa fac intr-o ora la 17 ani?
P.S.-Am uitat sa mentionez cum inot-fac toate stilurile fara pluta sau colac sau ceva si inot de agrement.

3 răspunsuri:
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Ar fi bine sa ai pe cineva care sa iti explice ce sa faci. Rezultatele apar treptat, deci rabdare

| MamaligaCuCarnatzy explică:

Ideea* si scuze daca sunt si alte greseli gramaticale, am scris intrebarea cam pe fuga

| MamaligaCuCarnatzy explică:

Ideea*