| Opincaru_Alexandru_1988 a întrebat:

Cam de o luna am fost operat de hernie epigastrica. Stiti pe cineva care a fost operat de aceeasi problema? Si daca da a putut face sala dupa? Sau efort fizic mai intens. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Lawliet14 a răspuns:

Eu nu cred ca ai voie sa faci sala momentan. Dar nu sunt medic. Ar trebui sa intrebi specialistii. Vezi ca sunt doctori si pe net, chiar din State cu care poti sa conversezi in engleza (intreaba un doctor/ask a doctor sau ceva de genul). Sper sa te ajute si pe aici cineva.

3 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

Intreaba un doctor, sau mai multi. Macar un doctor foarte bun.

| Opincaru_Alexandru_1988 explică (pentru Lawliet14):

Am intrebat si mi-a zis ca da...dar vreau sa stiu si parerea cuiva care a trait-o pe propria piele. Asta daca exista cineva care face sala cu o operatie de hernie epigastrica

| Opincaru_Alexandru_1988 explică (pentru Lawliet14):

STiu ca trebuie s astept...dar faza cu ask a doctor e buna. Nu mi-a trecut prin cap sa caut asa. Am cautat de am innebunit articole in romana si engleza dar fara noroc. Nu am intrebat doctorul daca voi putea face sala. Doar daca voi putea cara un sac de cartofi sau de ciment sau daca voi putea ridica mireaasa in brate si mi-a zis razand ca in 2 luni o sa revin la normal