| GulDan a întrebat:

Cand ai febra in muschi iti scade forta, rezistenta si fiteza nu? Ca am facut intrecere la atletism cand aveam febra si am pierdut.

3 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Da,daca ai febra musculara forta, viteza si rezistenta scad.Recomandat este sa nu faci efort, ci sa stai cat mai relaxat, daca se poate e bine ca picioarele sa fie intinse.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ai febra muschii sunt obositi. Easy.

| acinorev a răspuns:

Da, insa nu iti forta picioarele cand ai febra musculara, deoarece vor deveni parca de guma. Nu te vor mai putea sustine asa de mult si nu va fi deloc bine! Stai cu picioarele intinse cat mai mult si dupa ce esti foarte sigur ca nu mai ai febra fa din nou sport.