| anonim_4396 a întrebat:

Cand credeti ca isi fac cel mai bine treaba Suplimentele?

Vara sau Iarna?

Intreb pentru ca dupa cum stiti vara pui mai greu masa musculara si de aceea

Ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

"dupa cum stiti vara pui mai greu masa musculara", serios? Eu pun foarte bine masa musculara si vara.

Vara pui mai greu pentru ca vara faci definire. nu fa definire si fa masa musculara si o sa pui la fel de bine ca in orice alt anotimp

8 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Nu conteaza. Daca iei suplimente, totul este cat de mult lucrezi si cu ce greutati.

| alexblack00 a răspuns:

Iarna pentru ca iarna nu prea depui efort ca nu ai cu ce pe departe vara arzi multe calorii ca ai ce face dar iarna numa lenevesti in casa toata ziua

| anonim_4396 explică (pentru alexblack00):

Cum sa lenevesc in casa? Sporturi de iArna : Schi, Snowboard etc.

| alexblack00 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si tu le practici?

| anonim_4396 explică (pentru alexblack00):

Da, prin Brasov.

| alexblack00 a răspuns (pentru anonim_4396):

E bine ca le practici dar parerea mea ca tot nu arzi atatea calorii ca vara

| Cosmin86 a răspuns (pentru alexblack00):

Si iarna bagi sala la rupere, cum sa lenevesti

| kbxftw a răspuns:

Tu stai mai mult pe TPU decât în sală.