| TheQuestionQuestionQuestion a întrebat:

Cand mergi sa te angajezi conteaza nota la purtare de la scolile 1-8? Sau doar de la liceu?

Răspuns Câştigător
| Rau1Alberto a răspuns:

Dacă vrei să intri la ceva de stat gen: Poliție / Jandarmerie / Pompieri /etc, normal că ai nevoie de minim 8 la purtare dar e recomandat să o ai minim 9. Plus să nu fi avut probleme cu poliția. Dacă nu vrei la cele de stat..nu contează media ci doar Bacul să îl ai.

2 răspunsuri:
| alinaalin955 a răspuns:

Nu se uita nimeni la asa ceva.

| thebest7ionut7 a răspuns:

Nu conteaza...depinde unde te angajezi ca s-ar putea nici notele din liceu sa nu conteze.