| TestOne a întrebat:

Ce inseamna sa ai nota 7 la purtare pe unu dintre semestrele clasei a 8 a? ....Doar la liceu conteaza sa ai media mare la purtare nu?(cine se uita cand te angajezi ce medi la purtare ai in clasa a 8 a?)Ma refer eu mai pot sa ajung la un liceu foarte bun cu un 7 la purtare? specific ca am media generala pe toate clasele 9.80....mai trebuie examenele

1 răspuns:
| adrian972 a răspuns:

Daca ai 7 pe primul semestru si 10 pe al 2-lea nu este nici-o problema. Dar daca o sa ai 7 sau chiar mai mica poate nu poti sa dai la un liceu foarte bun.