| Marginean_Leonard_1991 a întrebat:

Care ar fi exercitiile sa am un abdomen plat si frumos sa le placa fetelorhee hee

dau funda happy

Răspuns Câştigător
| xNoNaMe a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=nvPW0v5hnZQ Eu fac exerciitile astea de 2 luni de 3-4 ori pe saptamana si crede-ma ca au dat rezultate;)

| Marginean_Leonard_1991 explică (pentru xNoNaMe):

Mersi am sa incerc si euwinking

| BracKMyhay95 a răspuns (pentru Marginean_Leonard_1991):

O prostie. Mai importanta este alimentatia nu exercitiul in sine si alergatul pentru a arde grasimea de pe abdomen, ca tu ai patratele dar nu se vad din cauza stratului adipos de deasupra muschilor.

7 răspunsuri:
| TheStory a răspuns:

Fa abdomene.

| FuckSchool a răspuns:

Ai putea sa te duci la sala, iar daca nu fa si tu niste exercitii happy. Mult succes.

| bianca20 a răspuns:

Trage de fiare, mananca sanatos si nu fii nesuferit! SUCCES!