| Leaderrr a întrebat:

Ce jucator de fotbal strain din toate timpurile, a dat cel mai mare randament in campionatul romaniei "liga 1"? As dori si un pic argumentat raspunsul.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dupa parerea mea, aproximativ la egalitate, sunt fostul fundas stanga de la CFR Cluj Pereira si actualul atacant de la Vaslui Wesley. Numai bine!

| romascuvlad a răspuns:

Wesley Lopez a dat cele mai multe goluri din marcatori straini (39) moment are cel mai mare salariu din liga 1
Dupa pararea mea el este cel mai bun si o merita! Funda big grin?