| Steaua19861 a întrebat:

Care credeti ca sunt sansele Simonei Halep la Wimbledon in vederea castigarii trofeului cu nr 2 dupa cel reusit in 2019, avand in vedere ca este cotata cu sansa 3 in opinia specialistiIor, dar si faptul ca nu a reusit un parcurs lung la French Open, se poate considera un avantaj pentru ea iesirea rapida de pe,, zgura pariziana"in pregatirea pentru,, All England Club"?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sanse spre zero. Simona nu mai e pregătită nici fizic nici psihic pentru o asemenea victorie. Ne a bucurat suficient

| Steaua19861 explică:

Avand in vedere ultimele turnee la care a participat nu as spune ca nu e rezonabil raspunsul tau, dar totusi sa nu uitam ca Halep este una dintre marile jucatoare ale lumii!