| NanyStar a întrebat:

Care din urmatoarele antrenamente este mai bun?

a)Luni:biceps, triceps, piept

marti:spate, umeri, trapez

miercuri:gambe, coapse, abdomen

joi:biceps, triceps, piept

vineri:spate, umeri, trapez

sambata: gambe, coapse, abdomen

sau

b)luni:biceps

marti:triceps

miercuri:piept

joi:antebrat, umeri, abdomen

vineri:spate

sambata:picioare

APP! am 13 ani, fac de 2 luni, am o alimentatie sanatoasa, conditie fizica buna.eu fac de 2 luni primul antrenament si a dat roade pana acum. dupa acest antrenament ma simt normal(bine) doar ca fac febra are ceva?
PLZ AJUTATI-MA!

Răspuns Câştigător
| Ecou a răspuns:

Este foarte bine daca faci febra, asta inseamna ca lucrezii bine iar muschiul esste solicitat! In generelar ar fi bine sa urmezi prima tabla pe care ai spus-o dupa care sa o schimbi peste o luna 2, iti las si eu una aici!

Ziua 1 : Piept, Triceps
Ziua 2 : Spate, Biceps
Ziua 3 : Umeri, Trapez si Antebrat
Ziua 4 : Picioare

1 răspuns:
| atentat a răspuns:

Biceps,triceps,piept