| AbeautifulMind a întrebat:

Dau fundita! ce antrenament este mai bun pentru un ectomorf... Luni: Piept+Abdomen Marti:Spate+Umeri Joitongueicioare Vineri:Biceps +Triceps sau programul nr 2 Lunitongueiept+Triceps Marti:Spate+Biceps Joitongueicioare Vineri:Umeri+Trapez?

7 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

1. Nu esti ectomorf, pur si simplu probabil mananci ca o domnisoara si te miri de ce nu pui muschi

2. ambele sunt bune, fa-l pe primul 6 luni, apoi 6 luni pe al doilea. Oricum la 5-6 luni trebuie sa schimbi programul.

| Daniel2836 a răspuns:

Primul
Fundita?

| Cosmin86 a răspuns (pentru Daniel2836):

Esti femeie de vrei "fundita"?

| Daniel2836 a răspuns (pentru Cosmin86):

Nu!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Daniel2836):

Stiu ma ca nu esti, eram IRONIC, dar cum tu esti un copil PAMPALAU ( ca doar vrei "fundita" ) nu prea te prinzi.

| Daniel2836 a răspuns (pentru Cosmin86):

Ai grija cim vorbesti. Ca pot sa te jignesc cu ce vreau eu dar nu o fac pentru ca eu nu jignesc si nu injur!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Daniel2836):

Adica esti un copil pampalau, punct.

Dai sfaturi de "muschi" si ceri "fundita", mega-PENIBIL.

Dispari ma