| Delocimportant a întrebat:

Care e diferenta, la pariuri, dintre 1 pauza/ 1 final si Victorie dubla? La victorie dubla am vazut ca cota e mai mare putin.

5 răspunsuri:
| Moonlight15 a răspuns:

Barcelona- Real, 1 pauza 1 final, adica conduce Barcelona la pauza, si castiga si meciul la final. Adica are 1-0 la pauza, pa final trebuie sa fie 3-1, 4-1 etc.

Victorie dubla= castiga ambele reprize

| Delocimportant explică (pentru Moonlight15):

Si la 1 pauza/ 1 final nu tot ambele reprize le castiga? Aici sunt eu in dubii big grin

| Delocimportant explică (pentru Moonlight15):

Aaaa, stai ca acum am inteles. Daca Barcelona are 1-0 pauza, poate sa mentina asa pana la final, ca sa fie 1 pauza/ 1 final, iar la vitorie dubla trebuie sa castige fiecare repriza in parte.

| Moonlight15 a răspuns:

Daca conduce cu 1-0 la pauza si in repriza a doua e scorul 1-1, atunci e 1 pauza\1 final, dar daca ai pus victorie dubla, pierzi biletul!happy

| Costel_Ungurean_1967 a răspuns:

Raspuns