| Wo0W a întrebat:

Salut am vazut la pariuri pentru fotbal 1/1 1/x 1/2 la pariul gen pauza-final nu la pauza sau final

Răspuns Câştigător
| ema a răspuns:

Da. La finalul primei reprize e 1 si meciul se incheie cu 2.

3 răspunsuri:
| ema a răspuns:

Nu prea inteleg intrebarea, dar daca e 1/1 (pauza-final) asta inseamna ca prima repriza se incheie in 1 si finalul meciului tot 1. Daca e 1/x ..prima repriza se incheie in 1, iar la finalul meciului scorul e egal...cred ca ai prins ideea big grin

| Wo0W explică (pentru ema):

Acum am inteles dar daca e 1/2 la prima repriza castiga prima echipa si la a 2 rep castiga a doua echipa? sau cum

| Wo0W explică (pentru Wo0W):

Mersi mult :*

| ema a răspuns (pentru Wo0W):

Da. La finalul primei reprize e 1 si meciul se incheie cu 2.

Întrebări recente