| Durol a întrebat:

Care echipa ati vrea sa castige dintre Chelsea Si Bayern? Finala!

6 răspunsuri:
| ღღMirciuL0wღღ a răspuns:

Pai eu vreau chelsea. de ce? pentru ca sunt fan real madrid si chelsea a invins`o pe barcalaughing (si e mai buna). Fortza Chelsea!

| Memories a răspuns:

Bayern pentru ca parerea mea este ca chelsea"pacaleste" fotbalullaughing Se apara tot meciul, bayern a atacat din primele minute iar chelsea a avut mult noroc in meci.Parerea mea e ca este cea mai slaba finala Champions League din ultimii 5 ani.

| Kramerwalt a răspuns:

Eu unul nu stiu cine o sa castige dar fara suparare pentru ceilalti eu tin cu Bayern, dar nu se stie. Sper sa avem un spectacol adevarat si sa castige cel mai bun.

| TooNight a răspuns:

Chelsea vreau sa castige.Is mai buni decat Bayern, dupa parerea mea.Vedem dupa meci.

| Durol explică:

Am tinut cu Chelsea bravo lor! happy au castigat cupa de ziua lu cech happy

| fragstein a răspuns:

Bayern