| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai bun fotbalist la ora actuala? Dar club? Dar nationala?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fotbalist? Messi,Cristiano Ronaldo,Ribery ( candidații la Balonul de Aur), Zlatan Ibrahimovic,Schurlle,aceștia îmi plac mie,dar lista continuă. Club... hmm,Bayern Munchen cred. Cât despre națională, România zic eu laughing glumesc, Germania, Brazilia, Franța, astea sunt echipe bune cu jucători valoroși. O zi bună!

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Cea mai buna echipa de fotbal este Barcelona.

Cel mai bun jucatori din lume este Cristiano Ronaldo.

Cea mai buna nationala este Spania/Brazilia.

| alexs99 a răspuns:

Fotbalist:Cristiano Ronaldo
Echipa de club:Bayern Munchen
Echipa nationala:Germania/Brazilia/Spania.
Sarbatori fericite si un An Nou plin de impliniri!

| Ibrahimovic a răspuns:

Cristiano Ronaldo
Bayern Munchen
Germania/Olanda.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ribery. Bayern Munchen. Spania.

| florynmondialul a răspuns:

Fotbalist:Cristiano Ronaldo
club:Bayern Munchen
nationala:Brazilia funda?

| TheWalker11 a răspuns:

Cristiano Ronaldo, Ribery. iar tinere sperante El Shaarawy si Hazard ...Club :Real Madrid, Bayern Munchen, Iuventus, PSG iar nationala Spania/Germania/Anglia/Argentina/Brazilia/ Columbia pot sa zic ca e in crestere...

| Alexinho94 a răspuns:

Cred ca cel mai bun fotbalist este Messi si asa va si ramane pentru urmatorii cativa ani. Cel mai bun club cred ca este Bayern Muchen. Cea mai buna nationala este nationala Germaniei si a Spaniei. Bafta!

| DinamoPCH a răspuns:

Marco Reus
Real Madrid/Chelsea
Olanda ♥