| CristianoCR7 a întrebat:

Ce imi trebuie ca sa imi fac legitimatie de fotbalist la un club de juniori? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AlynutzuDinu1994 a răspuns:

Copie dupa certificat, 3 poze cu tine, adeverinta medicala. Fundita!

3 răspunsuri:
| Teolps a răspuns:

O poza, copie dupa buletin si acum depinde daca o si platesti..costa pana in 30-40 de lei..si mult talent happy

| Mihaila23 a răspuns:

Daca ai talent, iti va cere clubul certificat de nastere / buletin. Nu trebuie sa faci tu nimic pentru a obtine o legitimatie, clubul decide. Crede-ma nu e o fericire sa fii legitimat la vreun club, deoarece tu daca vrei sa schimbi clubul. va depinde de antrenor daca iti da legitimatia sau nu.

| laurentiu22 a răspuns:

Depinde de club