| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai bun GAINER din industria proteinelor?
Nu mă refer la raportul calitate-preț ci doar la calitate.

Răspuns Câştigător
| Miky69 a răspuns:

Nu zic ca-i cel mai bun, doar imi dau cu parerea!

Serious Mass - am pus pe mine 4 KG in 2 sapt. Tu decizi mai departe.

| anonim_4396 explică (pentru Miky69):

Să știi că eu chiar nu mă așteptam să primesc răspunsul asta din prima. La acest supliment mă oprisem și eu și vroiam să-l comand. Felicitări pentru un răspuns excelent.

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu exista "cel mai bun gainer", daca exista celelalte ar fi dat faliment.

Toate astea de top sunt bune, unii au rezultate mai bune cu muscletech mass tech, altii cu serious mass, altii cu monster mass, etc.