| CaTaLiNn9 a întrebat:

Care este cel mai bun jucator dintre Lionel Messi si Ronaldinho Raucho.Nu vreau pareri decat raspunsuri concrete bazate pe dovezi!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca este Lionel Messi. Dovezi concludente sunt cele 4 titluri de cel mai bun jucator al lumii.

3 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Messi este inca fotbalist, mai are pana sa-l ajunga pe Legenda Ronaldino (daca il va ajunge).

| Anonymous1995 a răspuns:

Ronaldinho nu e un jucator, el e o legenda.Ronaldinho e muult mai bun decat Messi, Messi e 0 fara Xavi si Iniesta big grin

| zignetg2 a răspuns:

CLAR ca messi, a castigat de 4 ori balonul de aur. In plus a castigat recordul de cele mai multe goluri intr-un an in 2012.