| betting a întrebat:

Care este favorita ta la EURO 2012? :d

Răspuns Câştigător
| JunNnkie a răspuns:

Fortza Spania, Fortza Spania e e
Fortza BARCA!

6 răspunsuri:
| MissCrissuli a răspuns:

Spania. Dar anul asta forzza Ronaldo. FORZA PORTUGALIA!

| P1x3lMD a răspuns:

Principalele favorite sunt desigur:Germania, Olanda si Spania.Un loc in finala cu putin noroc il poate prinde si Franta, cit despre Portugalia....nu are sanse sa iasa din grupe.....adica ar trebui sa bata sau pe Olanda sau Germania, lucru care cred ca nu il va reusi intr-un meci oficial nici peste 10 ani.
In semifinala vor ajunge Spania, Germania, Olanda si Franta iar in finala GERMANIA SI OLANDA.In final Nemtii se impun cu 2-1

| rockmeout a răspuns:

Spania big grin

| gheorgheasdasa a răspuns:

Germania ( si o sa si castigewinking )