| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Care este în opinia voastră cel mai bun antrenor din LIGA 1 IN momentul actual?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ala de la steaua, nici nu stiu cum il cheama, dar l am vazut intr-un interviu, pare de treaba, a recunoscut ca e oaia lui becali si face ce i spune patronul

| Plato a răspuns:

E greu sa zici "cel mai bun" in momentul asta. Anul trecut a fost Petrescu, evident. Acum, mie imi place Miriuta si Mangia.

| cfrtobias a răspuns:

António Conceição da Silva Oliveira

| CORE55 a răspuns (pentru cfrtobias):

Doar ca e CFR pe primul loc, spui asta?laughing

| cfrtobias a răspuns (pentru CORE55):

Is fan CFR ca is de la Cluj da oricum este el!

| Adi88 a răspuns:

Stoican

| Tobias78 a răspuns:

Nicolae Dică

| CORE55 a răspuns:

Sincer, dupa parerea mea, Hagi este cel mai bun antrenor din Liga 1, insa, daca lui Dica i se ofera mai multa libertate, cu siguranta ar realiza mai multe.