| sakacobra a întrebat:

Care ma poate ajuta cu niste intrebari legate de kickboxing? As dori sa ma apuc si eu dar nu in sensul de performanta,in sensul de o tonifiere a musculaturii,o rezistenta mai buna, un plus de incredere.Din cate am inteles aceste conditii ti le poate da acest sport.Adica nu am chef sa ma duc spre exemplu la o sala si apoi sa ajung cu nu stiu ce "rupturi" pe acasa. Daca s-ar putea sa primesc niste raspunsuri din partea unor practicanti as fi recunoscator.Si niste sfaturi de sali si preturi.Multumesc!

2 răspunsuri:
| beng a răspuns:

Nu exista lupte unde sa nu risti sa iesi cu vreo ruptura sau ochi vanat.
Eu cand m-am apucat de kickbox am ajuns pe la scoala cu ochiul vanat, iar mai tarziu la mma ajungeam la munca cu vanatai pe fata si gat big grin
Oricum, toate astea nu fac altceva decat sa te intareasca. Merita!

| Nicolae_Denisa_1968 a răspuns:

Iti recomand doua sali in zona moll vitan, preturi bune. pentru detalii contacteaza-ma denisa_nicolae68@yahoo.com