| alexandru122142341 a întrebat:

Care sa aleg dymatize super mass gainer sau giant weider mega mass 4000 61 de kg si 1, 73 multumesc

5 răspunsuri:
| BuLaNNNeL a răspuns:

Serious mass. O alternativă mai plăcută ar fi să înveți să mănânci cât e necesar.

| alexandru122142341 explică (pentru BuLaNNNeL):

Nu mai incerc d-asta cu caloric mare ca imi cam face rau la stomac

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru alexandru122142341):

Păi si alea de le vrei tot gainere sunt. Ia un concentrat proteic din zer. Iti ofera doar proteina.

| alexandru122142341 explică (pentru BuLaNNNeL):

Vreau sa cresc pana la 75 cu weider sa vad daca pot si cu o creatina

Răspuns utilizator avertizat