| AdiFCSB a întrebat:

Care stiti echipe de fotbal din Constanta la care m-as putea duce? Fac 15 ani acuma in Iulie. La academia lui hagi nu se mai fac selectii pentru cei din 98! Vreau sa ma duc la alta echipa. Dau funda care imi spune o echipa si date despre ea, locatia..etc.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din Constanta eu stiu decat Farul si Viitorul, poate mai sunt echipe prin liga a 3-a, a 4-a de nu a auzit nimeni de ele.

| LimonadaBaa a răspuns:

Intereseaza-te la Farul Constanta. Poate se mai fac inscrieri.