| 7777 a întrebat:

Care sunt cele mai bune ghete de fotbal?

6 răspunsuri:
| Laurentiuuu a răspuns:

1.Nike
2.Adidas
Nike sunt, au toti jucatori mari si sunt foarte bune stiu din propria experienta
2.Adidas nu se mai cumpara de cand nike s`a "lansat" mai tare deoarece are o forma ciudata de parca ai "Avea" piciorul stramb, si nu sunt foarte comode unelehappy
Winner Nike

| paulronaldo79 a răspuns:

Daca vrei ghete pentru viteza driblinguri ai nevoie de nike mercurial, daca vrei pentru a suta bine ai nevoie de adidas si daca vrei ca ghetele tale sa arate misto atunci puma!

| dmz123 a răspuns:

Preferatele melle sunt https://www.bravosport.ro/......rbati.html de cand le-am incercat prima data nu am mai schimbat modelul

| aro000 a răspuns:

Cele mai bune sunt cele mai scumpe
dupa parerea mea Nike

| r3s70r3 a răspuns (pentru aro000):

Omule asta e cea mai mare teapa pe care o poti lua, exact dupa zicala,, nu tot ce e scump e bun,,!

| Dumitru_Sebi_1998 a răspuns:

Puma cele mai bune la viteza, şut