| alexc97 a întrebat:

Care sunt cele mai bune proteine pentru perioada de definire si de la ce firma? Am nevoie de proteine cu cat mai putini carbohidrati. Lasati-mi si link daca e posibil. Multumesc.

3 răspunsuri:
| DanielHX a răspuns:

Incearca asta http://www.myprotein.ro/sports-nutrition/total-protein/10529951.html.Nu stiu ce altceva sa-ti recomand deoarece in Romania nu prea sunt firme.Eu traiesc in America si aici gasesti ce doresti. Poti sa-ti faci comanda de pe site-uri din strainatate, dar iesi mai scump.

| alexc97 explică (pentru DanielHX):

Si care ar fi cel mai bun site din strainatate? fara sa ti cont de preturi

| Cosmin86 a răspuns (pentru alexc97):

Sunt site-uri in Romania care importa... gen : megaproteine.ro