| Smigalxxx a întrebat:

Care sunt cele mai bune suplimente nutritive pentru cresterea in masa musculara?(adica care le-ati testat si vau dat rezultate) Va multumesc! Dau funda!

6 răspunsuri:
| Λndrei a răspuns:

Ia-ti gandul de la ele si fa-ti o masa musculara cum trebuie sa ai prin munca nu prin cacaturi.Mananca bine si da din fiare! Alimentele care sunt bogate in proteine si restul le gasesti si tu pe Google.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Λndrei):

Tu stii ce vorbesti? si suplimentele tot din mancare sunt facute, eu recomand un supliment pe baza de proteine si glutamina, poate si ceva calciu.

| Cosmin86 a răspuns:

Dymatize elite whey. E proteina din zer, o cutie e cam 2 milioane si te tine o luna, recomand sa comanzi de pe megaproteine.ro

Dar vezi, ca fara o alimentatie corespunzatoare ( 4-5 mese bogate in proteine ) nu o sa ai rezultate nici cu suplimente.

Ah, si mai recomand glutamina, pentru refacere dupa efort, foarte importanta.

| RedTrancer a răspuns:

Incearca naprosin nu e foarte scump

| Cosmin86 a răspuns (pentru RedTrancer):

Stii macar ce e ala?

| Jughei a răspuns:

Andrei nu a raspuns la subiect si se pare ca nici eu nu voi raspunde cum te asteptai. eu unul am luat steroizi, si imi pare rau. sa nu crezi ca proteinele te vor face muschios...trage.eu abia am terminat...si doare.da fac, fara steroizi sau proteine.tongue