| sow12 a întrebat:

Care sunt cele mai bune suplimente proteice pentru mărirea masei musculare?(am 1.85 și 70kg). Puteți sa va dați o părere dacă sa iau sau nu, ca unele persoane zic ca o sa se lase mușchii la bătrânețe, alți ca nu te definești bine so alți spun sa iau...

Răspuns Câştigător
| ubox7007 a răspuns:

Proteina ii proteina indiferent de unde o iei, fie din carne fie din supliment, nu o sa iti scada nimic daca te menti in continuare si mananci indeajunsa proteina cat sa iti menti masa musculara, proteina sunt caramizile corpului tau, deci mai mult sau mai putin muschi tai sunt facuti majoritar din proteine, de aia ai nevoie de proteine, dar depinde, ca daca mananci mai multe proteine decat are nev. corpul tau ajungi sa la caci la buda.

1 răspuns:
| Neverrrrrr a răspuns:

Pe acest canal gasesti ce vrei https://www.youtube.com/user/Angelfitnesss