| Andreea_Socaci_Iulia_1996 a întrebat:

Imi puteti recomanda va rog ce fel de proteine pentru marirea masei musculare pot sa folosesc? Mulțumesc!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Recomand PROTEINA ANIMALA (carnea slaba si fara pielita de: pui, peste, curcan, vita, miel, porc), care-i cea mai sanatoasa si nu are efecte secundare!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nutri fort folosesc multi am vazut pe acest site.

| kar1GaNNN a răspuns:

Http://m.4fit.ro/category/suplimente-nutritive/proteine
Uite de aici le poți comanda su poti sa iti alegi care vrei.
Eu iti recomand Predator Proteine.

| HadesSs a răspuns:

Nu te astepta la minuni de la proteine fetele prin genetic nu pot avea muschii foarte mari din cauza secretiei foarte mici de testoteron din corp, dar poti lua o proteina pura din zer fara carbohidrati, de exemplu:
https://gymbeam.ro/proteine-true-whey-gymbeam.html
Un raport foarte bun calitate pret plus ca primesti un tricou gratis happy

| Kerre a răspuns:

Dupa parerea mea cele de la MyProtein sunt cele mai eficiente.