| CristianB a întrebat:

Care sunt exerciţiile de forţă&rezistenţă inventate sau propuse de Lee..Bruce Lee happy?

Răspuns Câştigător
| Nickname1890 a răspuns:

Cauta cartea "the art of expressing the human body - bruce lee"

Este cartea scrisa de el si gaseti acolo tot ce iti trebuie despre metodele lui de antrenament. Nu am citit-o atent dar am rasfoit-o putin si am vazut ca pune accent pe exercitiile cu greutatea corpului si izometrie.

2 răspunsuri:
| CristianB explică (pentru okokokokokok):

NU am înţeles aproape nimic din site-ul ăsta tradus.iar din câte am văzut sunt expuse unele chestii ce putea să facă Lee(2 fingers push-ups, prindă cu furculiţa orezu aruncat în sus, spargă nuşti' ce., ) dar nu şi exerciţiile acelea inventate de el.