| Deongyen a întrebat:

Care sunt mai ok, myprotein sau bulk protein? De gymbeam am auzit că nu ar fi atât de ok. Am luat de mai multe ori de la myprotein însă nesimțiții le-au scumpit. Sau dați exemple de alte site-uri din afara la nivelul asta de preț

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mananca carne rosie cu garnitura din legume.
E proteina naturala (nu chimicale).

| Anonim67377882 a răspuns:

Myprotein au printre cele mai ieftine suplimente de pe piata.laughing Cum naiba sa zici ca sunt scumpe la myprotein.
Bulk e tot my protein numai sub alta forma eu asa am impresia...

Gym beam sunt ok pentru ca au cam tot ce vrei tu, la un pret decent si genius si altele sunt mai colorate la un pret exagerat.

Poti sa mergi cu orice firma de suplimente vrei tu, mare diferenta nu e, decat sa investesti milioane in pastile care mai decare colorate i-ati un antrenor care sa te invete volum/intensitate/ frecventa cum sa le manipulezi de la o saptamana la alta sa progresezi.
Sau nah invatale ca e si free pe net numai sa cauti, lasa prafalaiole ca in afara de creatina si 2 -3 necesare nu te ajuta cu ABSOLUT nimic.