| cosmin986522 a întrebat:

Care va uitati la Wrestling asa cand nu aveti ce faceti puteti sa-mi spuneti cei care va pricepeti cum as putea face muschi cum au Batista, Orton si altii?happy

9 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Sa te duci zilnic la sala timp de cel putin 6-7 ani, dar nu cred ca o sa ai rezultate, iar acei wrestleri au luat steroizi si suplimente pentru asi face acea masa musculara

| ktrinel a răspuns:

Sala + regim + maimultebig grin

| hummer24 a răspuns:

Nu o sa poti sa faci asa ceva, pentru ca ei au ani zeci de ani in spate si multi steroizi de prima calitate, plus ca sunt sportivi profesionisti, trebuie sa arate asa, tu nu esti, si pana la urma visul tau de a ajunge asa o sa disparawinking
Nu trebuie sa tinzi sa ajungi ca ei, trebuie sa ajungi ca tine. te duci la sala de 3 ori pe saptamana si tragi cat poti de tare si o sa prinzi ceva muschi

| klau95 a răspuns (pentru hummer24):

Nu au luat steroizi,doar proteine cu tona, scuze ca te contraziclaughing dar am citit un blog despre cena, batista etc. parerea mea e ca daca luau steroizi aratau mult mai dezvoltati.

| klau95 a răspuns:

Stiu ca toti visati sa ajungeti culturisti dar daca te culci la 12 noaptea,mananci prostii gen cipsuri, fast-food, si fumezi pai esti prea departe de asa cevabig grin

| JohnnyBi a răspuns:

Vorbesc si virginii despre steroizi... cena a fost in marina americana, acolo iei steroizi si belesti fasolea. batista a luat steroizi, dar orton, cena si multi altii precum mizz, morrison, trend berreta si altii nu au luat. am un amic dupa 6 ani de sala (are 29 de ani acum) e mai bine facut decat orton (mai masiv) si nu a luat stero...decat whey proteine 85% timp de 3 ani (ultimii 3). multa munca, mult somn, mancare adecvata si in 4-5 ani ai sanse sa ajungi cat orton fara probleme.

| Tony92 a răspuns:

Tre sa faci vreo 5-6 ani de sala sa iei steroizi si proteine si poate vei ajungi si tu ca ei daca vei avea un instructor bun big grin

| hummer24 a răspuns (pentru JohnnyBi):

Johnny happy nu a fost in nici o marina, a facut armata da... de ce nu te uiti pe wikipedia? Normal ca a luat si inca ia steroizi, steroizii nu sunt un lucru rau, trebuie sa intelegi, abuzul lor este. Poti sa iei proteine toata ziua, nu poti creste mai mult de 90 kg maxim, aici ma refer la masa musculara. Eu stiu ce vorbesc de pe pielea mea, si a multor cunostinte, acum eu nu vreau sa-ti spulber visul in care crezi ca cena ia numai proteine happy

| Iulian03 a răspuns:

Pai casa faci muschi aia trebuie sa te duci la sala.