| emastelista a întrebat:

Care vi se pare cel mai bun atacant din liga 1? PANTELIS KAPETANOS Marius Niculaie Raul rusescu sau Wesley LOPEZ

Răspuns Câştigător
| ThePoet a răspuns:

Sincer s-a vazut clar ca Wesley e cel mai bun. Ai vazut ce tehnica are? Asa ceva nu gasesti la multi jucatori. Kapetanos e atacant doar de ultimele 20 de minute ca sa intoarca scorul. Nu are valoare de rezistenta.

16 răspunsuri:
| ღღMirciuL0wღღ a răspuns:

1. Wesley Lopez,
2. Marius Niculae/Raul Rusescu,
3. Raul Rusescu/Marius Niculae,
4. Pantelis Kapetanos.

| Laurentiuuu a răspuns:

1.Papp cand juca la vaslui.
2.Samartean ar putea juca si la barca.
3.Rusescu este bun, dar nu de campionate mari, este dar de campionatul nostru (praf, locu 20, dupa un studiu de una din cele mai mari reviste de fotbal.)

| gabitzuuu11 a răspuns:

Wesley pentru ca are de toate sut, pasa, driblig, centrare este un jocator esential in Liga 1 e cel mai bun dupa parerea mea la momentul acutal!

| Dariusuu a răspuns:

Herea love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Younes hamza

| Depay a răspuns (pentru anonim_4396):

Younes Hamza! The Best Atacant! Hai Petrolul

| anonim_4396 a răspuns (pentru Depay):

Da,sper sa l ia dinamo

| Depay a răspuns (pentru anonim_4396):

Younes Hamza si-a prelungit contractul cu Petrolul Ploiesti inca 2 aniwinking

| imaqtpie a răspuns:

Wesley

| 1DobreMihai1 a răspuns:

Marius Nicolae

| Dudyy a răspuns:

Pantelis Kapetanos :X

| Alesia87 a răspuns:

Ca sa fim realisti, este Wesley. Daca ar fi sa aleg dintre ei, parerea mea fictiva ar fi Raul Rusescu, deoarece tin cu Steaua big grin

| Florentin98 a răspuns:

Weslet KAPETANOS si Tanase

| bestboylau a răspuns:

Wesley desigur.
El are o tehnica de joc super! Parca are schema jocului in minte!

| DjVenom a răspuns:

Spuneti asa ca sunteti stelisti...dar adevarat Wesley este.

| Yoo01 a răspuns:

Wesley Lopez! :d Se cunoaste ca joaca altceva fata de toti