| caly11 a întrebat:

Cat de mult influenteaza beutul si fumatul daca faci sala?

6 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Deci daca vrei sa fii un sportiv, aici trebuie sa lasi bautura si tigarile, nu zice nimeni sa bei un pahar, dar in nici un caz sa fumezi! BAFTA!

| nesuferit a răspuns:

Pai daca fumezi, respiri mai greu, nu oxigenezei sangele suficient
scade din rezistenta
o bere merge e chiar indicat sa bagi lichide big grin

| robert35 a răspuns:

Pai ori bei si fumezi ori te tii de sala e ca si cand ai manca ciorba cu furculita

| caly11 explică (pentru robert35):

Asta stiu dar daca mai ai niste scapari si la un sfarsit de saptamana sau la o ocazie mai beii mai fumezii,, are un efect negativ asupra a cea ce fac?

| robert35 a răspuns (pentru caly11):

Pai normal k tigara are un efect foarte puternic asupra ta mai ales ca te duci la sala an rest doua trei beri nu strica la sf de saptamana dar un sfat prietenesc ori faci sport ori te lasi la mana ta baftaaa

| AlecsOne a răspuns:

SA Fumezi Nu Iti Face Bine...De baut poti sa bei dar nu exagerat doar cate o bere la 2-3 zilewinking
FUNDaaaaaa?