| 123alex123 a întrebat:

Cat face un infinit minus 1?

Răspuns Câştigător
| thegreatgatsby a răspuns:

De fapt, infinitul nu este un numar, este un concept deci nu cred ca poti scadea numere din el. intelegi?

9 răspunsuri:
| wintage a răspuns:

Infinit

| thegreatgatsby a răspuns:

Infinit.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Dar cat e infinit +1?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Infinitul nu e număr, deci nu ai cum să scazi din el!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Face cam trei inconjururi ale pamantului ( in pasi de furnicutza). categoria a fost de vina nu eu happy In loc sa te pui cu burta pe carte stai si pui intrebaria aiurea, daca stii matematica pe de rost si mai pui si intrebari fara de raspuns, vin-o si ma ajuta maine la scoala, ca am evaluare crying

| 123alex123 explică (pentru anonim_4396):

Da atunci cat fac 8 la puterea 6 intre 9 la radacina patrata? oo nici eu nu striu ha,

| sensa a răspuns:

Aproape infinit

| KnifeWrench a răspuns:

Cat timp te-a chinuit intrebarea asta?

| Andrei7600 a răspuns:

Da -infinit :/