| anonim_4396 a întrebat:

Cata masa musculara se pune pe brate dupa 2 luni de sala?

In cate luni se observa o diferenta notabila?

3 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Cam in 5 luni se poate vedea o diferenta, dar daca mergi la sala nu faci doar brate...

| Diavolcata a răspuns:

Salut, Primul an de antrenament este fara indoiala cel in care vei avea cele mai mari castiguri. Daca faci totul bine, ai putea pune pe tine 10-15 kg de masa musculara fara grasime. Daca faci masuratorile corect si nu iei in considerare grasimea, 15 kg e chiar mult dar e posibil pentru unii tipi mai dotati genetic. Muschii au nevoie de odihna nu de anabloale/steroizi. O sa pui masa musculara dar nu exagerat de mult abia ai 2 luni, continua si pana in Vara o sa ai un corp perfect. Succes la sala!

| turneanu12 a răspuns:

Cat mananci atata cresti! Mananca carne multa multa mereu mai ales daca esti mai slab asa mananca detoate nu te uita si in 2 luni chiar se cunoaste daca faci un antrenament cala carte succes!