| ralfy123 a întrebat:

Cam cata masa musculara pot pune in 3 luni jumate de sala, cu tot cu regim si multa ambitie laughing?

4 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Cu alimentatie si antrenament bine pus la punct, fara suplimente, in general, corpul pune cam 7.6 kg de muschi in 1 an. imparte si tu

| AndreiNaie a răspuns:

Ce inaltime si ce greutate ai?

| ralfy123 explică (pentru AndreiNaie):

1,80 inaltime si 59 kg

| AndreiNaie a răspuns (pentru ralfy123):

Aoleu laughing))), daca nu bagi cel putin 150 lei pe luna in tine sa iti iei gandu. Regim? In nici un caz, mananca ca spartu cat de multe alimente poti, varietati, grasimi, proteine, vitamine. Si suplimente un total mass 5000 + ceva aminoacizi. Rezultate din prima saptamana